Aet Trisberg • 27 veebruar 2019 13:17
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hambaravihüvitist kasutas 21% täiskasvanutest

Hambaravihüvitist kasutas möödunud aastal 21% täiskasvanud inimestest. Eesti Hambaarstide Liidu (EHL) hinnangul on seda liiga vähe ning olukorra parandamiseks tuleks kaotada omaosaluse nõue ja tagada patsientide vaba liikumine.

21% täiskasvanud inimestest kasutas 2018. aastal hambaravihüvitist.  Foto: PantherMedia

Haigekassa tasus 2018. aastal inimeste hambaravi eest 49 miljonit eurot. Sellest üle 11 miljoni euro kulus 223 000 täiskasvanud inimese (21% täiskasvanud inimestest) hambaravihüvitise eest tasumiseks.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee