Siret Trull • 7 märts 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Brexit muudab ravimite testimise korraldust

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Seoses Ühendkuningriikide välja astumisega EList tuleb müügiloa hoidjatel Ühendkuningriikides toimuv ravimite kontrollimine ja turule vabastamine ümber korraldada. Roche Eesti OÜ tegevjuhi Kadri Mägi-Lehtsi tõdeb, et muudatused on toonud rohkelt lisatööd.

Ravimite turustamiseks peab ravimipartiid testima ja vabastama Euroopa Liidu või Euroopa Majanduspiirkonna riigis asuvas tootmiskohas.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee