Siret Trull • 14 märts 2019 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Täiskasvanute huvi leetrivaktsiini vastu on kasvanud

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Kui leetrite vastu vaktsineeritud laste protsent on aastatega langenud, siis täiskasvanute huvi end selle haiguse eest kaitsta on pärast mullust leetripuhangut kasvanud.

2018. aastal suurenes võrreldes 2016. aastaga vaktsineerimiste ja revaktsineerimiste arv täiskasvanute seas rohkem kui neli korda. Mullu vaktsineeris end leetrite vastu 738 täiskasvanud ja revaktsineeris 764. 2016. Aastal vaktsineeris end leetrite vastu 155 täiskasvanut ja revaktsineeris 147.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee