Aet Trisberg • 22. märts 2019
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Uus partii leetrivaktsiini jõudis kohale

Terviseamet soovitab leetrite leviku tõttu vaktsineerida leetrite vastu lisaks lastele ka täiskasvanuid. Huvi vaktsineerimise vastu on tõusnud ning kohati on tekkinud olukord, kus vaktsiin on ajutiselt mõnes piirkonnas otsa saanud.

Leetrivaktsiini soovitatakse teha ka täiskasvanul.  Foto: Andras Kralla

Ravimiameti andmetel saabus kolmapäeval Eestisse 336 annust leetrivaktsiini, järgmisel nädalal on plaanis uus tarne koguses 1120 annust. „M-M-RVAXPRO müügiloa hoidja kinnitusel on vaktsiin kättesaadav ning hankevälised tarned toimuvad regulaarselt,“ teatas ravimiameti tegevuslubade ja inspektsiooni büroo vaneminspektor Klara Saar.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee