Siret Trull • 9 aprill 2019 06:19
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Psühhiaatrite seltsi uus juht on Anne Kleinberg

Lastepsühhiaater Anne Kleinberg  Foto: Julia-Maria Linna

5. aprillil asus Eesti Psühhiaatrite Seltsi presidendi ametisse Anne Kleinberg, kes tahab seista selle eest, et psühhiaatrite väga selge roll terve ühiskonna vaimse tervise probleemide lahendamisel ei katkeks.

Rääkides oma esimestest mõtetest uues ametis ütles Kleinberg, et tema ülesandeks on hoolt kanda, et psühhiaatrid säilitaksid neile omase meelekindla, eetiliselt kaalutud ja visa võime seista oma patsientide ja eriala huvide eest. „Meie patsientide ravivõimalused nii eri teenuste kättesaadavuse, nende omavahelise seostatuse kui näiteks regionaalse võrduse printsiibist lähtudes on selgelt ebapiisavalt lahendatud,“ tõdes ta. „Äärmuslikult üle koormatud kolleegide huvide eest seismine kuni tänapäevaste koolitusvõimaluste tagamiseni on kindlasti vajalik, et väga suure abi vajaduse ja ootuse surve all säilitada töö-ja kvaliteetse abi andmise võime.“

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee