Meditsiiniuudised  • 10 mai 2019 08:50
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Töötoas otsitakse lahendusi insuldipatsientide ravi paremaks korralduseks

Täna toimub Tallinnas erinevaid tervise- ja sotsiaalsüsteemi osapooli koondav töötuba, et leida koostöös lahendusi insuldipatsientide ravi terviklikumaks korraldamiseks. Töötoa organiseerija on haigekassa ja seda viivad läbi teenusedisainerid.

Haigekassa innovatsioonijuht Kitty Kubo.  Foto: Haigekassa

Insulti haigestub Eestis ligi 3524 inimest aastas. Ligi kolmandik insulti haigestunutest sureb esimese kuu jooksul ja kolmandik ei parane täielikult. Kuna insult põhjustab tihti võimetust enesega toime tulla, siis on see haigus riigile majanduslikult ja tööjõukulult suur koormus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee