Siret Trull • 29 mai 2019 07:32
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ministeeriumide kärpenormid otsustatakse sügisel

Valitsus on andnud ministeeriumidele korralduse järgmistel aastatel riigi eelarvestrateegias kulusid vähendada. Kui palju ükski ministeerium kokku hoidma peab, saab täpsemalt paika sügisese eelarveprotsessi käigus.

Peaminister Jüri Ratase juhitav valitsus näeb eelarvestrateegias ette kokkuhoidu.  Foto: Andras Kralla

Esmaspäeval teatas valitsus, et on jõudnud riigi eelarvestrateegias kokkuleppele. Tehtud otsustest avalikustati esialgu vaid mõned, kuid nende hulgas ei olnud infot, kui palju peab valitsus kulusid kokku hoidma.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee