Siret Trull • 31 mai 2019 12:32
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Beškina: Tallinna Haigla ajagraafik pole muutunud

Tallinna abilinnapea Betina Beškina sõnul pole Tallinna Haigla valmimise ajagraafikusse vaatamata valitsuse kokkuhoiupoliitikale praegu muudatusi tehtud.

Foto: Scanpix /PantherMedia

Beškina selgitas, et Tallinna Haigla projekti realiseerimise raames on 2019. aasta veebruaris esitatud rahandusministeeriumile projekti kaasrahastuse taotlus 50% ulatuses riigi eelarvestrateegia raames. 50% kogusummast moodustab 200 miljonit eurot. Projekti üldmaksumusest 400 miljonist eurost on 70 miljonit haigla seadmestamise ja sisustamise kulu. Teise poole kaasfinantseeringust on valmis panustama Tallinn.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee