Siret Trull • 18 veebruar 2019 07:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Riik ja linn asutavad Tallinna Haigla koos

Tallinna Haigla joonis  Foto: Integrated Healthcare Design OY

Tervise- ja tööminister Riina Sikkut ning Tallinna abilinnapea Tõnis Mölder allkirjastavad täna koostöölepe Tallinna Haigla asutamise ettevalmistamiseks.

Koostööleppe tekstis märgitakse, et kuna Tallinna keskhaiglate ravitegevuse koondumine uude tervishoiulinnakusse parandab arstiabi kättesaadavust suurele arvule Tallinna ja Harjumaa elanikest, loob eeldused ravitegevuse kvaliteedi paranemisele ning aitab kaasa arstiabi jätkusuutlikkusele, toetab sotsiaalministeerium uue kaasaegse Tallinna Haigla rajamist.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee