Siret Trull • 7 juuni 2019 11:03
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

64% apteekidest ei vasta proviisoromandi nõuetele

Vähem kui aasta enne apteegireformi ei ole veel märgata ketiapteekide aktiivsust oma vara müümisel.

Foto: Raul Mee

Ravimiameti inspektsiooniosakonna juhataja Elsa Leiteni sõnul ei ole praegu näha nn ketiapteekide aktiivsust apteekide müümisel sõltumatutele proviisoromanikele. I kvartali lõpu seisuga oli Eestis kokku 495 apteeki, millest 337 ehk 64% ei vasta veel 1. aprillil 2020 rakenduvatele apteegireformi nõuetele, sh neile, mis puudutavad suuremates linnades asuvaid haruapteeke.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee