Meditsiiniuudised  • 6 juuni 2019 08:35
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Raul-Allan Kiivet on kliinikumi nõukogu uus liige

6. juunist on kliinikumi nõukogul uus liige – tervishoiukorralduse professor Raul-Allan Kiivet. Tartu ülikool nimetas professor Kiiveti seni nõukogus olnud professor Margus Lemberi asemele.

Professor Raul Allan Kiivet.  Foto: Raul Mee

Kliinikum hindab professor Lemberi panust: „Olgugi, et professor Margus Lember ei ole enam kliinikumi nõukogu liige, on tema teadmiste- ja kogemustepagas meditsiiniteaduste valdkonna dekaanina ja sisekliiniku juhatajana kliinikumi jaoks väga väärtuslikud,“ lausus juhatuse esimees Priit Eelmäe.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee