Siret Trull • 7 juuni 2019 06:26
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lindpriid arsti vastuvõtul

Doktor Jelena Agudina esmaspäev on hommikust peale broneeritud. Esimene patsient on kell 8:20, teine 8:40, kolmas 9:00. Need on tallinlased, kellel ei ole haigekassa kindlustust ning kes pöörduvad abi saamiseks Kopli polikliinikusse ravikindlustamata isikute vastuvõtule.

Doktor Jelena Agudina vastuvõtule on tulnud ilma ravikindlustuseta välistudeng Rita.  Foto: Eiko Kink

Põhikohaga Lääne-Tallinna Keskhaigla EMOs töötav erakorralise meditsiini arst Jelena Agudina võtab Koplis üldarstina vastu esmaspäeviti ja neljapäeviti, korraga neli tundi. Kolmapäeviti saab pöörduda kirurgi poole. Kindlustamata patsientide soov oleks küll, et vastuvõtt oleks nende jaoks avatud sama kaua kui ülejäänud polikliinik – hommikul kaheksast õhtul kuueni. Sellises mahus teenuse osutamist Tallinna linna eelarve aga ette ei näe.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee