Siret Trull • 13 august 2019 12:34
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

BENU plaanib reformi järel jätkata frantsiisiettevõttena

Kui 2020. aasta apteegireform jõustub ning BENU Apteek Eesti OÜ apteeke enam pidada ei saa, on kavas jääda turule frantsiisiettevõttena.

BENU Apteek Eesti OÜ juhatuse liige Kaidi Kelt näeb ettevõttel kohta turul ka pärast apteegireformi.  Foto: Raul Mee

BENU Apteek Eesti OÜ juhtkond märgib majandusaasta aruandes, et ettevõte on 2020. aasta apteegireformi osas äraootaval seisukohal ning leiab, et ettevõtte vara võõrandamise olukorras peaks riik hüvitama tekkinud kahju õiglases väärtuses.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee