Meditsiiniuudised  • 13 august 2019 10:26
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Insuldipatsiendi raviteekonna parandamiseks saab taotleda toetust

Haigekassa avas innovatsioonifondi esimese taotlusvooru, mis on suunatud insuldipatsiendi ravikorralduse parandamisele. Toetust saab taotleda uudsete lahenduste väljatöötamiseks ja testimiseks insuldipatsiendi raviteekonna korralduses.

Eestis ei ole praegu ühtseid põhimõtteid, mis paneks paika insuldipatsiendi raviteekonna pärast akuutravi.  Foto: PantherMedia / Scanpix

9. augustil kinnitas haigekassa juhatus insuldi juhtprojekti arendusprojektide toetamise korra ja alanud on esimese voor toetuse taotlemiseks. Haigekassa algatatud insuldi juhtprojekti eesmärk on parandada inimese insuldijärgset elukvaliteeti läbi tervikliku raviteekonna arendamise ja tervisetulemi mõõtmise.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee