• 19.09.19, 13:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riik eraldab EPS-ile raha tarkvaravajaduste analüüsiks

Toetuse andmise eesmärk on jõuda IT-lahendusteni, mis oleksid senisest kasutajasõbralikumad ja toetaks perearste nende igapäevatöös.
Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige, peremeditsiini IT-nõukogu aseesimees Andres Lasn.
  • Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige, peremeditsiini IT-nõukogu aseesimees Andres Lasn. Foto: Äripäev
Sotsiaalminister Tanel Kiik allkirjastas käskkirja, millega antakse Eesti Perearstide Seltsile viieks aastaks 435 000 eurot peremeditsiini tarkvaravajaduste analüüsiks.

Seotud lood

Arvamused
  • 10.04.19, 13:15
Joller: esmatasandi tähtsustamine leppes teeb rõõmu
Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige Karmen Joller tunneb loodava Keskerakonna, EKRE ja Isamaa koalitsioon lubadusi kommenteerides heameelt selle üle, et erakonnad peavad oluliseks esmatasandi tugevdamist.
Uudised
  • 20.12.18, 15:30
Aasta meditsiinimõjutaja Karmen Jolleril oli kiire ja põnev aasta
Meditsiinimõjutajaks 2018 valisid meie lugejad perearst Karmen Jolleri, kes aasta tagasi pälvis ka aasta arsti tiitli. Joller tunnistab, et tunnustused on toonud tööd tublisti juurde: kasvanud on nii nimistu kui ka kutsed erinevatele üritustele esinema.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.12.24, 17:47
Kerkivas Tammsaare Tervisemajas saab sobivad pinnad ise luua
Mustamäe Keskuse kõrvale on peagi kerkimas mahukas uus esmatasandi tervisemaja. 6-korruselisse hoonesse on oodatud erinevad terviseteenuste pakkujad alates perearstidest lõpetades erispetsialistide ja vaimse tervise praksistega. Mitmed teenusepakkujad, sh mainekas labor on broneerimislepingud juba sõlminud, kuid ruumi on veel piisavalt kliinikutele, kes soovivad asuda uues hoones mitme linnaosa sõlmpunktis nii auto kui ühistranspordiga hästi ligipääsetavas kohas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele