Valitsus näeb piirangute leevendamiseks vähe ruumi
Tervise- ja tööministrina tegutsev Tanel Kiik ütles valitsuse pressikonverentsil, et teadusnõukoja andmetest lähtudes on praegu koroonapiirangute leevendusruumi vähe.
Kiik ütles, et Eesti üritab nakatumiskordaja saada allapoole 1, praegu on näitaja teadusnõukoja andmete järgi 0,95. "Mänguruumi, leevendusruumi on väga vähe," märkis minister.
Juhul, kui AstraZeneca sel nädalal oma koroonavaktsiinile Euroopa Liidu müügiloa saab, peaks esimene vaktsiinitarne jõudma Eestisse järgmisel pühapäeval.
TÜ kliinikumis on vaktsineeritud üle 3300 töötaja ning alanud on revaktsineerimine teise doosiga. Vaktsineeritud on 70% haiglatöötajatest ja see on hetkel Eesti haiglate suurim number.
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.