Violetta Riidas • 2 juuni 2017 07:00
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Hankevaidlus: HPV on HPV

Õde Maret Hansen tegi Viruplatsi Arstikeskuses toimunud meediabriifingu lõpus 2006. aasta 22. novembril avalikult 21 aastasele Sandra Tällile emakakaelavähi vastase süsti. Septembri lõpus andis Euroopa komisjon müügiloa maailma esimesele vähivaktsiinile, mis kaitseb emakakaelavähi vastu. See võimalus laienes ka Eestile ning Eesti ravimiamet registreeris vaktsiini ka meil kasutamiseks.  Foto: Veiko Tõkman

Hankel osaleja vaidlustas hanke, kuna ministeerium ei tee nende meelest vaktsiinide omadustel vahet.

Mis vahet seal on, kas Žiguli või Audi, peaasi, et vedav oleks esisild. Umbes sellise hanke on GSK meelest korraldanud sotsiaalministeerium soovides osta tütarlaste vaktsineerimiseks mõeldud HPV vaktsiini.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee