Triinu Laan • 19. juuni 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vigastada saanud sõdurid saavad tasuta ravi ka teenistusest lahkudes

Valitsus kiitis heaks kaitseväeteenistuse seaduse muudatuse, mis laiendab peamiselt välismissioonidel vigastada saanud kaitseväelaste ja nende lähedaste sotsiaalseid tagatisi.

Olulisima muudatusena tagatakse teenistusülesannetel viga saanud kaitseväelastele tasuta ravi ka pärast nende lahkumist tegevteenistusest. Senine seadusandlus garanteeris kaitseväelastele tasuta ravi vaid tegevteenistuses olles, teatas valitsuse kommunikatsioonibüroo.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee