Regionaalhaigla käivitas Keila haiglale strateegilise investori otsingud

Põhja-Eesti Regionaalhaigla soovib
võõrandada Keila haiglat investorile, kes omaks kogemust ja valmisolekut
arendada hoolekande ja hooldusravi valdkondi Keilas.

Käesoleva aasta suvel andis Vabariigi Valitsus Põhja-Eesti Regionaalhaiglale volitused Keila haigla baasil Regionaalhaigla tütarettevõtte AS Keila Ravikeskus moodustamiseks ning selle võõrandamiseks strateegilisele investorile.

„Viimaste kuude jooksul oleme koostöös auditi- ja ärinõustamisfirmaga Ernst Young teinud ettevalmistustöid protsessi käivitamiseks,“ märkis Regionaalhaigla juhatuse esimees Tõnis Allik. Ta lisas, et 18. oktoobriks soovitakse kaardistada huviliste ring, kellega läbirääkimisi alustada. „Edasine protsess võib aega võtta kuni pool aastat.“

Keila haigla täidab täna mitut funktsiooni – on kohalik haigla Keila linna ja ümbritsevate valdade elanikele, osutab psühhogeriaatrilist ja hooldusravi Harjumaa patsientidele ning järelravi Regionaalhaigla patsientidele.

Kuna Keila haigla tegevuste maht ei ole piisav koormamaks kogu haigla hoonet, on osad ruumid hoones välja renditud või tühjad. Rendipindadel tegutsevad perearstid ja hambaarstid ning Keila taastusravikeskus ja apteek.

Keila haiglahoone vajab põhjalikku rekonstrueerimist ja investeeringuid, milleks täna Regionaalhaiglal võimekus puudub. SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla võttis kahjumiga töötava riigiasutuse Keila haigla üle 2003. aastal.


Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.