Triin Tabur • 14. oktoober 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Keila haigla müüakse kogenud investorile

Regionaalhaigla nõukogu liikme Rain Rosimannuse sõnul soovib Põhja-Eesti Regionaalhaigla võõrandada Keila haiglat investorile, kes omaks kogemust ja valmisolekut arendada hoolekande ja hooldusravi valdkondi Keilas.

"Käesoleva aasta suvel andis Vabariigi Valitsus Põhja-Eesti Regionaalhaiglale volitused Keila haigla baasil Regionaalhaigla tütarettevõtte AS Keila Ravikeskus moodustamiseks ning selle võõrandamiseks strateegilisele investorile," kommenteeris Rosimannus. Viimaste kuude jooksul on juhatus tema sõnul koostöös auditi- ja ärinõustamisfirmaga Ernst Young teinud ettevalmistustöid protsessi käivitamiseks. "18. oktoobriks soovitakse kaardistada huviliste ring, kellega läbirääkimisi alustada," kinnitas Rosimannus ja lisas, et edasine protsess võib aega võtta kuni pool aastat.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee