Triinu Laan • 13. oktoober 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Politsei mõjutas meedikut narkojoovet tunnistama

Väidetava narkojoobes juhtimise eest politseilt karistada saanud mees jalutas kohtust välja süüst priina, sest talle haiglas narkoekspertiisi teinud arst tunnistas kohtus, et kirjutas aktile toona alla politsei survel.

«Kui ma algul ütlesin, et mehel on psühhotroopse aine tarvitamise jääknähud, siis politsei ütles hiljem, et akti tuleb märkida joove,» ütles 13. aprillil Kuressaares kaks autoavariid sooritanud Heikile ekspertiisi teinud Kuressaare haigla üldarst Ruth Tänav ajalehele Oma Saar.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee