Triinu Laan • 17. oktoober 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Narkootikume sisse võtnud imik sai eluohtliku mürgistuse

Kohus mõistis täna aastateks vangi vanemad, kelle kümnekuune laps sai raske mürgituse, olles kätte saanud narkojoobes vanemate laokile jäetud valgeks hiinlaseks kutsutud narkootikumi.

Harju maakohus tunnistas täna narkootilise aine ebaseaduslikus omandamises ja edasiandmises ning lapsele eluohtliku tervisekahjustuse tekitamises süüdi 33-aastase Jelena ja 31-aastase Sergei.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee