Triin Tabur • 27. oktoober 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Jüri Kaude: radioloogia õppetool on hädavajalik

Florida Ülikooli emeriitprofessor Jüri Kaude pälvis Tartus aset leidnud Balti radioloogiakonverentsil elutööpreemia ja valiti Eesti Radioloogia Ühingu auliikmeks.

"1990. aastate algul, vajas Eestis kõik ümber organiseerimist," meenutas Kaude. Abi oli vaja nii uue varustuse soetamisel kui ka radioloogiaalase väljaõppe organiseerimisel. Kaude tunnistas Postimees.ee´le, et radioloogia areng Eestis on teda rõõmustanud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee