Maripuu: HIV-haigete raviks jätkub raha ka järgmisel aastal

Sotsiaalministri Maret Maripuu sõnul leiab
HIV vältimise vajalikkus üha rohkem kõlapinda kogu ühiskonnas ja poolele teele
seisma jääda ei tohi.

"HIV-st shy;ra shy;tee shy;gia hõlmab ka ra shy;vi - ra shy;vi on sa shy;mal ajal en shy;ne shy;tus, et väl shy;ti shy;da vii shy;ru shy;se eda shy;si shy;kan shy;du shy;mist ning üht shy;la shy;si hai shy;ges shy;tu shy;mist teis shy;tes shy;se hai shy;gus shy;tes shy;se," sõnas Maripuu.

Küsimusele kes, kas ja kui palju järgmisel aastal raviks raha eraldab, vastas minister, et konk shy;reet shy;seid ar shy;ve on prae shy;gu vä shy;ga ras shy;ke öel shy;da, kirjutas epl.ee. "Ee shy;lar shy;ve on veel kin shy;ni shy;ta shy;ma shy;ta ning see shy;ga ei ole sum shy;mas täit kind shy;lust, prae shy;gu on ka täp shy;sus shy;ta shy;mi shy;sel, kas õnnes shy;tub üle jää shy;vaid sum shy;ma shy;sid sel shy;lest aas shy;tast järg shy;mi shy;ses shy;se üle kan shy;da," rääkis ta.

"Siis shy;ki saab väi shy;ta, et kõigi shy;le, kes an shy;ti shy;ret shy;ro shy;vii shy;ru shy;sravi (ARV) va shy;ja shy;vad, see ka ta shy;ga shy;tak shy;se," ütles Maripuu.

Lisa kommentaar

  • Katre Pilvinski

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.