Kadi Heinsalu • 18. juuli 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Jõgeva haigla töötas mullu äärmusliku kokkuhoiu tingimustes

2010. aasta oli SA Jõgeva Haiglale majanduslikult pingeline. Haigla vähendas eelarve tasakaalustamiseks palgafondi 12% ja töötas äärmusliku kokkuhoiu printsiibil, kirjutab haigla majandusarunne.

Kokkuhoiumeetmete tulemusena oli eelarve tasakaalus, käibevahendite nappuse leevendamiseks kasutati pidevalt arvelduslaenu (limiidiga 810 000 kr). Majandusaasta tulemiks saavutati kasum 1,6 mln krooni - kasum võrreldes 2009. aastal kasvas. "Finantssuhtarvud näitavad, et keerukas majandussituatsioonis on haigla maksevõime ja tegevustulemuse suhtarvud muutunud positiivses suunas. Eeltoodut arvestades hindab juhatus haigla tööd raviteenuste osutamisel ja kulude kokkuhoiul efektiivseks," teatab aruanne. Käive oli 49 mln krooni.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee