Kadi Heinsalu • 29 juuni 2012 09:08
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Silmaarst Tõnu Kuddu loobus tänavu dividendidest

Peamiselt kataraktilõikusi tegeva OÜ Nõmme Silmakeskuse ainuomanik Tõnu Kuddu, kes on alati dividende võtnud, loobus tänavu esitatud majandusaruande põhjal dividendidest.

2011. aastal oli OÜ Nõmme Silmakeskus müügitulu ehk käive 1 055 884 eurot, millest enamuse moodustas haigekassalt saadav raha. Nagu igal aastal, saavutas silmakliinik ka hea tulemuse, seekord oli  kasumiks 313 413 eurot. 2010. aastal oli see küll veelgi suurem, 488 988 eurot.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee