Kadi Heinsalu • 8 juuli 2014 13:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Silmaarst Tõnu Kuddu jätkuvalt suures kasumis

Peamisel kataraktilõikustele septsialiseerunud silmaarst Tõnu Kuddu firma Nõmme Silmakeskus teenis mullu 400 000 eurot kasumit.

Ettevõtte käive oli 1,1 mln eurot ja peamise sissetuleku saab silmakeskus haigekassa lepingust. Lisaks lõikustele pakuti ka ambulatoorse silmaarsti teenust, optimetristi vastuvõtte ja müüdi prille. Keskuses on kaheksa töötajat ja üks juhatuse liige. Töötajate arvestuslik keskmine brutopalk oli mullu 3230 euro. Juhatuse liikme tasu 94 000 eurot aastas.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee