Eesti riik olevat euroliidu imelapsuke. Mis meil kõik efektiivne ei oleks: majandus, maksusüsteem, meditsiin. Tundub, nagu terve ametnike armee tegeleks päevast päeva ainult kavade ning plaanide väljatöötamisega, mis muudaksid struktuure ja asutusi veelgi efektiivsemaks, kirjutab kirjanik Aidi Vallik Läänlases.
Näib, nagu kogu loodava või muudetava seadusandluse ainus eesmärk olekski optimeerimine, kulutõhusus, efektiivsus. Vastuargumendid summutatakse juba tüütuks muutunud retoorilise küsmusega, milliselt realt selleks raha tuleks ära võtma hakata, ja mantraga, et Euroopa ju kiidab. Eesti olevat tubli, Eesti olevat eeskujuks.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele