• 10.10.13, 10:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Katrin Luts: kollektiivlepe tagab hingerahu

Tallinna Lastehaigla on Tallinna haiglatest ainus, kus on kehtiv kollektiivleping. Haigla juht Katrin Luts tõi Tallinna Arstide Liidu kõnekoosolekul esinedes välja, et just kollektiivleppest lähtuvalt on tehtud majas viimastel aastatel palgakorrektiive ning ta leiab, et on hea, kui mõned kokkulepped on fikseeritud kirjalikult.
Tallinna Lastehaigla juhi Katrin Lutsu ettekanne

Seotud lood

Uudised
  • 09.10.13, 16:33
Tõnis Allik: väikehaiglad võiksid olla PERHi all
Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse esimehe Tõnis Alliku sõnul tõusid arstide palgad streigist olenemata. Streigiga seoses korrigeeriti vaid üksikute täiskohaga töötavate miinimumpalka saavate arstide palkasid. Neid arste oli kuus.
Uudised
  • 10.10.13, 13:27
LTKH-d puudutas streik kõige rohkem
Lääne-Tallinna Keskhaigla (LTKH) finantsjuht Astrid Priimägi tõdes Tallinna Arstide Liidu kõnekoosolekul, et nende haiglat puudutas streigist tulenev miinimumpalga nõue enim, kuna neil olid päris palju arstid, eriti hambaarstid, põhikohaga tööl miinimumtasu eest.
Uudised
  • 09.10.13, 15:51
Tallinna haiglate ühinemise osas on palju eriarvamusi
Tallinna arstide liidu avatud kõnekoosoleku vestlusringis osalejad arutasid palju Tallinna haiglate ühendamise ümber ja ühtset arvamust ei kujunenud.
Uudised
  • 10.10.13, 08:00
Kork: kollektiivleppe osas on aeg Euroopasse jõuda
Eesti Arstide Liidu president Andres Kork ütles eile toimunud Tallinna Arstide Liidu kõnekoosolekul, et haiglate juhid ei saa kuulutada nagu 20. sajandi algul, et kollektiivlepet ei ole ega tule. Mujal Euroopas oleks see tänasel päeval mõeldamatu.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele