Ainult tellijatele
Autor: Violetta Riidas • 20. jaanuar 2014
Ainult tellijatele
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Lihaskasvu stimuleerivat toidulisandit tarvitanud poisi jalad ja kõht kattusid tumelillade laikudega

Aasta alguses Tallinnas toimunud spordivõistlusel hakkas 16aastasel Lääne-Virumaa spordipoisil Bennol paha. Selgus, et ta oli vahetult enne võistlust esimest korda tarvitanud lihasekasvu stimuleerivaid toidulisandeid, kirjutas Virumaa Teataja.  

Poisi eakaaslasest sõber Alar (nimed ja mõned isikuid puudutavad detailid on muudetud), kes samu toidulisandeid oli tarvitanud juba pool aastat, jäi pärast võistlusi haigeks. Toksilise allergilise reaktsiooni saanud Alari jalad ja kõht muutusid tumelillalaiguliseks, lisaks kerkis ka palavik mitmeks päevaks üle 38 kraadi.  

Kui oled juba tellija, siis logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Mu.ee toetajad:
Kadi HeinsaluMeditsiiniuudiste peatoimetajaTel: 6670 451
Violetta RiidasMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 454
Margot VentMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 446
Triin Tabur Meditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 455
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862
Hanna SultsMeditsiiniuudiste sündmuste projektijuhtTel: 6670 385
Maarja KõrvMeditsiinimeedia müügijuhtTel: 5257708