14 juuni 2016 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tiina Uuetoa: avalikustamine ei näita arsti sõltuvust või sõltumatust ravimifirmast

Dr Tiina Uuetoa.  Foto: ÄP/Veiko Tõkman

Sel aastal 1. juunil avaldasid ravimitootjad esimest korda andmed tasude kohta, mida nad 2015. aastal tervishoiutöötajatele, apteekritele ja tervishoiuorganisatsioonidele maksid.

Ida-Tallinna Keskhaigla südamekeskuse juhataja ja arst Tiina Uuetoa toob tasude avalikustamise teemal antud intervjuus välja, et koolituskeskkonna tänase reaalsuse on loonud eelkõige olukord, kus Eesti riigil arstide mahukaks täiendõppeks raha ei ole ja selle olukorra parandamisega ei ole tulemuslikult tegeletud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee