Mirjam Esperk • 5 september 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ain Aaviksoo: “Suur pauk” õigustas ennast

E-teenuste arengu ja innovatsiooni asekantsler Ain Aaviksoo  Foto: Meeli Küttim

Juunis avaldas Oxfordi ülikool teaduri Ulrike Deetjen sulest ilmunud ülevaatliku ja võrdleva artikli e-retseptidest, kus analüüsitakse Suurbritannia, Rootsi, Eesti ja Taani kogemust e-retsepti kasutusele võtmises. Eestil on läinud selles vallas väga hästi.

Artikli autor Ulrike Deetjen on Oxfordi ülikooli interneti instituudi teadur, kes keskendub enda töödes just e-tervisega ning terviseteemaliste infosüsteemidega seotud arengutele ja teemadele. Artikkel on leitav Oxfordi koduleheküljelt.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee