GALERII: Streigitund Tallinna lastehaiglas

Streigiplakat Tallinna lastehaiglas
Streigiplakat Tallinna lastehaiglas

Teisipäeva hommikul tervishoiutöötajate hoiatusstreigi ajal toimus Tallinna lastehaiglas kõnekoosolek, kus sarnaselt teiste asutustega loeti ette arstide liidu avaldus ja arutati teemat edasi.

Tervishoiutöötajate avalduse luges ette arstide liidu usaldusisik Tallinna lastehaiglas Helke Nurm  ja ning streigi peamisi sõnumeid esitles Tallinna Arstide Liidu juhatuse liige Ülle Uustalu.

Nad kinnitasid, et vaid paljuräägitud kokkuhoid ei saa olla lahendus, mis ohustab ravi kvaliteeti – oleme niigi kuluefektiivsuselt Euroopa esimese kahe riigi hulgas, kuid tervishoiukulutuselt SKPsse oma 6%ga eelviimane Rumeenia ees.

Õdede nimel rääkis Iivi Luik, Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliidu president. Eriliselt rõhutasid tervishoiutöötajad, et seekordne streik on eelkõige inimeste ravimiseks vajaoleva raha, mitte õdede ja arstide palkade teemaline ning sõnumid on suunatud poliitikutele, kelle käes on ekspertide pakutud lahendused.

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.