Uudised
Ainult tellijale

Täna lehes: Juhataja ametiautoga sõidab tihti terve haigla

Head lugemist!  Foto: Meeli Küttim

Ametiauto ei ole isikliku mugavuse väljendus, vaid linnastumise kiirteel hädavajalik töövahend, kinnitavad haiglajuhid täna ilmuva Meditsiiniuudiste kaaneloos. Isegi need, kes ise töösõidukit ei kasuta.

Uurisime, paljudel haiglajuhtidel on auto haigla poolt ja paljud kasutavad iseenda oma. Selgus, et paljudel haiglajuhtidel on istumise all isiklik sõiduauto ja neil pole mingit vajadust tööauto järele. Tallinnas sõidetakse vahel isegi ühistranspordiga. Seega Pärnu haigla juhi Urmas Sule autohange, millele tänu Postimehe artiklile ka laialt kaasa elatakse, on pigem erandlik.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee