Uudised
Ainult tellijale

Kõrgeim palk on haiglas töötavatel arstidel

Foto: publicdomainpictures.net

Eile avaldatud TAI statistika näitab, et kõige kõrgem keskmine palk on haiglas töötavatel arstidel ning kõige madalam taastusravikeskustes töötavatel arstidel.

Sarnaselt eelnevatele aastatele oli kõige kõrgem kuupalk haiglates töötavatel arstidel – 2817 eurot. See on keskmisest arstide kogukuupalgast 14% kõrgem. Võrreldes eelmise aastaga on keskmise arstide ja haiglas töötavate arstide palgavahe suurenenud 1,4 protsendipunkti võrra.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee