Uudised
Ainult tellijale

Regionaalhaigla tähistab seminari ja tasuta rinnauuringutega rahvusvahelist radioloogiapäeva

Homme, 8. novembril tähistatakse rahvusvahelist radioloogiapäeva, mis tänavu on pühendatud rinnadiagnostikale.

Rahvusvahelise radioloogiapäevaga soovitakse juhtida avalikkuse tähelepanu diagnostika olulisusele patsientidele efektiivse ja ohutu ravi osutamisel. Põhja-Eesti Regionaalhaigla korraldab radioloogiapäeva tähistamiseks teisipäeval, 8. novembril kl 11.00 Regionaalhaiglas X-korpuse 2. korruse nõupidamisteruumis lühiseminari „Innovatsioon ja inflatsioon radioloogias“ ning laupäeval, 12. novembril tasuta rinnauuringute päeva, mil meie radioloogid ja radioloogiatehnikud teevad vabatahtlikult terve päeva tasuta rinnauuringuid esitamata arveid haigekassale.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee