Uudised
Ainult tellijale

Eesti arstid saabuvad Keenia missioonilt

Doktor Jüri Teras.  Foto: Andres Haabu/ÄP

Regionaalhaigla arstid ning nende kolleegid Tartu ülikoolist ning Tartu kiirabist osalesid kahenädalasel humanitaarmissioonil Keenias. Täna kell 12.15 saabuvad tohtrid Tallinna Lennujaama.

Eesti meeskonna juhi doktor Jüri Terase sõnul opereeriti Keenias, Meru provintsi pealinna Level 5 haiglas viibitud 2 nädala jooksul ligi 50 erineva haigusseisundiga patsienti eri vanusegruppides - väikelastest kuni vanuriteni. „Lisaks tööle operatsioonitoas võtsime aktiivselt osa kohalike kirurgide, õdede ja meditsiinitudengite koolitusest, esinesime loengutega ning korraldasime töötubasid. Püüdsime kohalikku meditsiinipersonali igati julgustada ja toetada,“ ütles Teras.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee