• 12.12.16, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

KUULA: Reporteritund: Arstiabi kättesaadavus ja kvaliteet kahanevad

Arstlikud erialaseltsid on teinud ühispöördumise valitsuse, riigikogu ja presidendi poole, mille sisu – arstiabi kättesaadavus ja kvaliteet on kriitiliselt halvenenud – arutame "Reporteritunnis". Ühispöördumist toetab oma laupäevases avalduses Eesti Arstide Liit.
Arstide liidu peasekretär Katrin Rehemaa.
  • Arstide liidu peasekretär Katrin Rehemaa.
  • Foto: Terje Lepp/ÄP
Kuidas näevad arstiabi tulevikku Haigekassa juhatuse liige Maivi Parv, Riigikogu sotsiaalkomisjoni esimees Helmen Kütt (pildil), Eesti Arstide Liidu peasekretär Katrin Rehemaa ja SA Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse liige Mart Einasto?

Seotud lood

Uudised
  • 07.12.16, 14:15
Einberg: alarahastamine puudutab ka pediaatriat
Laste üleplaanilist ravi tuleks tasustada õige hinnaga, leidis lastearstide seltsi president Ülle Einberg.
Uudised
  • 06.12.16, 12:45
Kollektiivleppega ollakse hetkel tupikus
Riiklik lepitaja Henn Pärn sõnas, et meedikute kutseliitude uut kollektiivlepet ei annagi hetkel alla kirjutada ja ei paista ka eeldusi, et see seis kuidagi laheneks.
Uudised
  • 02.12.16, 10:43
Lehtmets: on vaja ette vaadata 10-20 aastat
Psühhiaatrias on jätkuvalt selge probleem number üks tööjõupuudus, rääkis tänase ühisavalduse valguses valdkonna probleemidest Psühhiaatrite Seltsi juhatuse esimees Andres Lehtmets.
Uudised
  • 07.12.16, 07:00
Eesti vajab elude päästmiseks paremat lähenemist
Täna Brüsselis avaldatud 2016. aasta Euroopa südameravi tarbijaindeksi (EHI) kohaselt peab Eesti südamehaiguste olukorda parandama.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele