Violetta Riidas • 20 jaanuar 2017 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Peedu: Teine kahtlusalune on töölt vabastatud

Foto: ÄP: Raul Mee

PERHi juht Agris Peedu ütles, et koos Ivo Milliga korruptsioonis kahtlustatav Uno Akkerman on praeguseks töölt vabastatud.

Agris Peedu ütles, et kuna PERHi tehnikadirektor Ivo Milli võeti kuni kaheks kuuks vahi alla, siis pole ta temaga saanud ka kohtuda. "Juhatus teeb Ivo Milli töösuhte osas otsustuse uue nädala alguses," sõnas Peedu. 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee