Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

GALERII: tiir uues Veerenni tervisekeskuses

Eelmisel nädalal tutvustati ajakirjanikele Tallinnas uksed avanud Veerenni tervisekeskust, kus leiavad koha nii esmatasandi, eriarstiabi kui ka toetava meditsiini esindajad. Apteegist ja laborist rääkimata.

Veerenni tervisekeskuses alustasid tööd erakliinik Confido tuntud eriarstidega, perearstikeskus Sinu Arst, Südameapteek, muusikateraapia keskus, Eesti juhtiv laboriteenuste ettevõte Synlab Eesti ja Hiina meditsiini arst Rene Bürklandi ettevõte Tervise Alkeemia filiaal.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee