Mirjam Esperk • 4 juuni 2017 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Läti minister kaalub kahesugust tervisekindlustust

Läti tervishoiuminister Anda Caksa  Foto: Pixabay.com

Kui Eestis saavad kõik ravikindlustatud ühesugust ravi, siis Lätis kaalutakse riikliku tervisekindlustust, mis kataks vaid perearsti juures, erakorralise meditsiini osakonnas ja sünnitusmajas käimise arved.

Läti tervishoiuminister Anda Caksa tegi ettepaneku jagada riiklik tervishoiukindlustus kaheks – üks kindlustustest  kataks vaid erakorralise meditsiini kulud, teine kõik raviarved, kajastab Postimees Letat.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee