Triin Tabur • 17. august 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Paide naistearst pälvis vapimärgi

Naistearst Marju Raja.  Foto: Paide LV

Paide linnavolikogu otsustas täna, 17. augustil anda linna vapimärk Järvamaa haigla naistearst Marju Rajale.

Marju Raja pälvis tunnustuse pikaajalise tulemusliku ja jätkusuutliku sünnitus- ja günekoloogiaosakonna juhtimise ja arendamise eest ning elanikele kvaliteetsete tervishoiuteenuste osutamise eest.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee