Mirjam Esperk • 28 august 2017 11:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Arutelu: laste vaimne tervis vajab terviklikku käsitlust

Pildil on (vasakult) Irja Ivarinen, Ailen Suurtee, Karmen Maikalu, Nelli Jung ja Grete Arro.  Foto: Triin Paaver

Laste ärevushäiretest, depressioonist ja koolistressist ja nende põhjustest arutlesid oma ala spetsialistid Paides toimunud Arvamusfestivalil.

Üha enam on märke sellest, et vaimne tervis ei ole enesestmõistetav ning vajab keerulises maailmas tähelepanu ja hoolitsust samamoodi nagu füüsilinegi tervis.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee