Triin Tabur • 4 september 2017 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Maavanem pöördus maa-apteekide toetuseks sotsiaalkomisjoni poole

Tartu maavanem Reno Laidre.  Foto: Scanpix/PM

Tartu maavanem Reno Laidre tegi riigikogu sotsiaalkomisjonile ettepaneku analüüsida videosilla kasutamise võimalikkust apteekides ja muuta seadust.

Tartu maavanema poole pöördus Apotheka kaubamärki kasutava Terve Pere apteegi esindaja, kes on mures apteegiteenuse kättesaadavuse pärast maapiirkonnas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee