Triin Tabur • 18 detsember 2017 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Jesse: toetume otsustes tõenduspõhisele meditsiinile

Foto: Andras Kralla

Sotsiaalministeerium ei kaalu HPV-vaktsiini immuniseerimiskavast eemaldamist, sest nii jääksid tuhanded noored naised ilma võimalusest kaitsta end emakakaelavähki tekitava viiruse eest, kinnitab ministeeriumi asekantsler Maris Jesse.

Eesti Patsientide Esindusühing tegi novembri lõpul sotsiaalministeeriumile ettepaneku eemaldada riiklikust immuniseerimiskavast inimese papilloomiviiruse (HPV) vastane vaktsineerimine. 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee