Triin Tabur • 8 detsember 2017 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Galerii: EALi president andis volitused üle

Vasakult: EALi uus juht Jaan Sütt, senine juht Lembi Aug ja liidu peasekretär Katrin Rehemaa.  Foto: Maarja Hallik/EAL

Arstide liidu president Lembi Aug andis 2. detsembril volitused üle Jaan Sütile, kelle ametiaeg algab 1. jaanuaril 2018.

Tallinnas toimunud Eesti Arstide Liidu üldkogu koosolekul tegi üldkogu kokkuvõtte liidu lõppeva aasta tegevusest ja võttis sihte edaspidiseks. Arutati arstide liidu, Eesti tervishoiu ja kogu ühiskonna aktuaalseid küsimusi.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee