Triin Tabur • 12 detsember 2017 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Parlament mures fosfaatide mõju pärast rahvatervisele

Kebab.  Foto: Scanpix/Caro

Euroopa Parlament peab otsustama, kas vetostada Euroopa Komisjoni ettepanek lubada kebabites fosfaatide kasutamist või mitte.

Euroopa Parlamendi liikmed, kes muretsevad fosfaatide mõju pärast rahvatervisele, hääletavad täna, 12. detsembril Euroopa Komisjoni ettepanekut, mis lubaks kasutada kebabites fosforhapet ning di-, tri- ja polüfosfaate (E 338–452).

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee