Violetta Riidas • 14. detsember 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sütt: järgmise aasta teema on vastutuskindlustus

Jaan Sütt  Foto: Raul Mee

Eesti Arstide Liidu president aastast 2018 Jaan Sütt rääkis konverentsil Meditsiin 2018 liidu järgmise aasta plaanidest, kuhu kuulub ka ammu oodatud vastutuskindlustus. Samuti ootab ees kollektiivleppe ettevalmistamine.

Pärast meie viimase aja suuri pingutusi ei pea enam selgitama, kes me sellised oleme. Meie juriidiline raam on selline, et me ei saa teha ega muuta poliitikat, kuid saame juhtida tähelepanu kitsaskohtadele. Meie eesmärk ei ole siiski streikimine, vaid see on vahend eesmärkide saavutamisel. Kas me oleme liiga nn ametiühingud? Meid on viimasel ajal nimetatud igasuguste nimedega. Ma ei usu, et see on tänapäeval enam selline teema, mis võrdub punanurgaga. Ametiühingute korraldatud streigid ei ole kogu maailmas midagi haruldast – võtame või lennunduse. Ja olgu mainitud, et Soome arstid saavutasid 2001. aastal streigiga korraliku palgatõusu.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee