Violetta Riidas • 20. detsember 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Allergia ja migreen enam sõjaväest ei päästa

Sõjaväeõppus Kevadtorm aastal 2008. Pilt illustratiivne.  Foto: Andres Haabu

Sõjaväekohustust peavad minema edaspidi täitma ka noored, kellel on suhteliselt kerged tervisehädad, kuna neid on võimalik hoida kontrolli all ka sõjaväes.

Varasemalt toodi välja, et tervisenõuete hulgast arvatakse välja laktoositalumatuse, migreeni ja õietolmuallergia diagnoos, kirjutas Postimees Tervis.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee