Triin Tabur • 9 veebruar 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Leonhard Kukk: see on tunnustus kogu haiglale, kogu erialale

Regionaalhaigla arst ja kliiniku juht Leonhard Kukk pälvis presidendilt tänuks Eesti Punase Risti II klassi teenetemärgi.  Foto: PERH

Põhja-Eesti Regionaalhaigla kirurgiakliiniku juht, uroloog Leonhard Kukk on üks kaheksast arstist, kellele president Kersti Kaljulaid annab sel aastal Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva eel riigi teenetemärgi.

Autähed antakse inimestele, kelle pühendumus oma kutsetööle või kogukonnale on muutnud kogu Eesti elu paremaks.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee